I fry fresh caught lake walleye,perch or other fish and prepare some hush puppies that I get in a convenience pouch for$1.25 at Walmart and some green beans from my garden…? $ the cost of the seeds… maybe .25 and of course the cost of the oil to fry the fish and puppies.
Or baked with some lemon juice and slices…3/$1.00 and some onion..? .50.