dry milk vs liquid again

Viewing 0 reply threads
  • Author
    Posts
    • #259550

      Diane, Yes there is cheaper soap than you can make it, but the clean

      power isnt there with it,

      I make a 5 gallon bucket once a month, its cost me less that $3.00 a

      month with my water and gas, this soap removed all the dirt and grass

      stains my boys get play football and baseball

      and let no forget the pit stains there gone

      hope this helps you,

      Cindy from Indiana

Viewing 0 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.