anyone use a household notebook

Budget101 Discussion List Archives Budget101 Discussion List anyone use a household notebook

Viewing 0 reply threads
  • Author
    Posts
    • #260588

      >

      >Love the original prices associated with the program…bananas .79 a

      >unit?? Does this mean ONE banana or one pound??

      Bananas are sold by the pound, so the unit would be pounds. This

      allows them to use the term “unit” instead of case, 6-pack, pound, or item.

      Ann in Arkansas

Viewing 0 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.

Budget101 Discussion List Archives Budget101 Discussion List anyone use a household notebook